Temsilcilikler

Temsilciliklerimizi keşfedin

Dünya Lideri Partnerlerimiz;

ASSET MEDİKAL

FlowArt enfeksiyon kontrolü ve sağlık hizmeti uzmanlarının güvenliğine odaklanan ürün yelpazesi olan markadır.

Bu alanda yaratıcı, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmayı amaçlar.

http://www.assetmedikal.com


BOSTON SCIENTIFIC

Boston Scientific, Forbes’in “Dünyanın En Yaratıcı 100 Şirketi” sıralamasında yer alan ve 1969 yılında kurulan uluslararası bir şirkettir. Tüm dünyada yaklaşık 25.000 çalışanıyla; “Kardiyoloji, Ritim ve Damar Grubu, Endoskopi, Üroloji ve Kadın Sağlığı ve Nöromodülasyon” alanlarında yenilikçi medikal çözümler sunan Boston Scientific tüm dünyaya yayılmış 14 üretim merkezi ile 13.000’den fazla ürünü hizmete sunmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye 2010 yılında 1 Milyar USD yatırım yapan şirketin 15.000’den fazla patenti bulunmaktadır.

www.bostonscientific.com


AMBU

1937’de Danimarkalı mühendis Holger Hesse tarafından Testa Laboratuvarı olarak kurulan firma, 1956’da Dünya da ilk mekanik havalandırma torbasını geliştirerek 1986’da bugün bilinen AMBU adını almış, sağlık alanında işlevselliğe ve performansa dayalı hayat kurtaran yenilikçi çözümler getirme konusunda sektörün öncü firmalarından biri konumuna ulaşmıştır.
Devrim yaratan ürünleri ile AMBU dünyanın en tanınmış tıbbi malzeme üreticilerindendir.

www.ambu.com


MÖLNLYCKE

1849 yılında İsveç’te kurulan Mölnlycke, medikal alanda hasta odaklı cerrahi, yara bakım ve basınç ülseri kontrolü adına etkili ve profesyonel çözümler üretmek üzere faaliyet göstermeye başlamıştır.
Mölnlycke, yara bakımı ve tedavisi süreçlerinin başından sonuna kadar geliştirilmesini hedeflemektedir. Safetac teknolojisi bunların başında gelir ve ileriye dönük yara bakımı konusunda daha iyi olmanın temelini oluşturmaktadır.

www.molnlycke.com


AMET

Amet tek kullanımlık ürünler maske, bone, kep, galoş, önlük, kolluk, tulum, muayene eldiveni, pet eldiveni ve cerrahi örtüler gıda sağlık ve ambalaj sektöründe ağırlıklı olmak üzere kullanılmakta olup, hijyen ve koruma gerektiren tüm sektörlerde tercih edilmektedir. Satışını yaptığımız AMET markalı ürünlerimiz CE, TSE ve TSEK Ürün Kalite Belgelidir. Ayrıca üretim tesisleri, TS EN ISO 9001:2000 ve TS EN 13485 Kalite Sistemi ile üretim yapmaktadır.


BERİKA TEKNOLOJİ MEDİKAL

BERİKA üretim alanı, GMP standartlarına uygun olarak tamamen otomasyon sistemi ile kontrol edilmektedir.

www.berikamedikal.com.tr